S-Plast.cs - plastová okna Liberec, hliníková okna, dveře, zimní zahrady..Máte dotaz? Volejte +420 605 277 016

plastová okna pro moderní domov hliníková okna

Úvod > Plastové dveře REHAU


Plastové dveře

Dveřní profilový systém REHAU Brillant-Design splňuje vysoké nároky. Systém se čtyřmii komorami a konstrukční šířkou 70 mm garantuje vynikající tepelnou izolaci. S hodnotou krámu do hodnoty 1,1.

Tento systém je určen pro vstupní prostory bez ohledu na to, zda jde o novostavbu, nebo rekonstrukci. Stavební šířka 70 mm a 4-komorová konstrukce profilů zaručují výborné parametry tepelné i zvukové izolace. Robustní uzavřené ocelové výztuhy spolu se svařenými rohy dávají dveřím výbornou stabilitu i vynikající pevnost. V oblasti dveřního prahu je dorazové těsnění situováno do dvou těsnících rovin. Díky chráněnému provedení drážky je možno použít kování v šířkách 16 i 24 mm. To umožňuje instalaci kování a zámků pro zvýšenou bezpečnost. Dveře disponuji moderním vzhledem, hodnotným povrchovým zpracováním a rovněž velkým výběrem barev a dekorů. Zcela určitě splní všechny Vaše představy.


Úvod > Hlíníkové dveře YAWAL


Hliníkové dveře

Pro výrobu oken, balkónových i vchodových dveří a prosklených stěn je využíván vysoce výkonný 3-komorový profilový systém YAWAL TM 62 se stavební šířkou 62 mm a speciálně přerušeným tepelným mostem což skýtá velmi dobré tepelně izolační vlastnosti profilu Uf = 2,3 – 2,8 W/m2K. Použitý materiál dovoluje vyrábět konstrukce s ochranou proti vloupání vyhovující třídám 2-4 normy EN 1627:2000. Profily jsou povrchově upravovány jakostními elektrostaticky nanášenými práškovými barvami v plném rozsahu palety RAL

Přednosti hliníkových vchodových dveří:

Díky výše uvedenému doporučujeme hliníkové vchodové dveře hlavně do bytových (panelových) domů, úřadů, škol, nemocnic apod.

Hliníkové vchodové dveře Hliníkové vchodové dveře Hliníkové vchodové dveře
TOPlist