S-Plast.cs - plastová okna Liberec, hliníková okna, dveře, zimní zahrady..Máte dotaz? Volejte +420 605 277 016

plastová okna pro moderní domov hliníková okna

Plastová okna > REHAU THERMO DESIGN


Řez profilem

Tento profilový systém nabízí díky své 4-komorové konstrukci vylepšené hodnoty tepelné izolace. Součinitel tepelného prostupu U dosahuje až 1,4 Wm2K. Velká armovací komora pro 35 mm širokou ocelovou výztuhu nabízí stálou a vysokou stabilitu profilu. Využitím dvojího dorazového těsnění po celém obvodu rámu i křídla je dosaženo vysoké těsnosti spár.

REHAU Thermo-Desing je optimální kombinací tepelné izolace a stability.

4-komorový systém s konstrukční šířkou 60 mm

Design

Možnosti použití

Tok tepla Tok tepla

Přednosti

Těsnost:
Dvě těsnění zabraňují pronikání průvanu, prachu a vody a zajišťují příjemné klima v místnosti

Ochrana proti vloupání:
Okenní profily mají optimální konstrukci pro použití speciálních dílů kování a jejich doplňků, zvyšujících ochranu proti vloupání. Odolnost proti vloupání: do třídy odolnosti 3 (DIN V ENV 1627)

Ochrana proti hluku:
Vychutnejte si ticho a klid za okny REHAU. Při použití odpovídajících zvukově izolačních skel je možné dosáhnout optimálního útlumu hluku až do třídy 5 dle normy ČSN EN ISO 140-3 a ČSN EN ISO 717-1

Snadná údržba:
Jednoduché čištění díky hladkému povrchu a zkosenému přesahu na okenních rámech. Dodatečně lze okna ošetřit také antistatickým přípravkem.

Klasické hodnoty, které přetrvávají:
Pro systémy REHAU Basic-Design je použit materiál RAU-PVC, který se díky svému vynikajícímu složení osvědčil v dlouhodobé praxi okenních prvků firmy REHAU


Přejít zpět na "Plastová okna"
TOPlist