S-Plast.cs - plastová okna Liberec, hliníková okna, dveře, zimní zahrady..Máte dotaz? Volejte +420 605 277 016

plastová okna pro moderní domov hliníková okna

Plastová okna > REHAU EURO 70


Řez profilem

Systém REHAU Euro-70 je novinkou, která se pro svou vysokou kvalitu a příznivou cenu stává nejprodávanějším profilem z naší nabídky. 5-ti komorové uspořádání a 70 mm konstrukční šíře skýtají výtečné tepelně izolační vlastnosti U až 1,2 W/m2K. Silné ocelové výztuhy zajišťují oknům vyrobeným z tohoto profilu výborné statické vlastnosti. Moderní a líbivý vzhled dodávají tomuto systému zaoblené či zkozené hrany na vnějších částech, stejné jako u profilů Brillant. Tak jako u ostatních námi dodávaných profilů jsou okna vyrobená v systému REHAU Euro-70 osazena kováním ROTO NT, které má rozhodující podíl na jejich dlouhé bezporuchové funkčnosti. Díky výborné kvalitě podtržené velmi dobrou cenou se tato okna stále více uplatňují mimo jiné i při rekonstrukcích panelových domů.

5-komorový systém s konstrukční šířkou 70mm

S okny ze systému REHAU EURO-70 vsadíte na špičkovou kvalitu! Okenní profilový systém REHAU EURO-70 splňuje vysoké nároky. Systém s pěti komorami a konstrukční šířkou 70 mm garantuje vynikající tepelnou izolaci. S hodnotou Uf až 1,3 W/m2K včetně armování jsou okna ze systému REHAU EURO-70 použitelná i pro nízkoenergetické domy. Pro tento účel lze použít i systém REHAU EURO-70 plus, který obsahuje armování s přerušeným tepelným mostem - to je další “plus” pro lepší tepelnou izolaci! (výpočtová hodnota Uf = 1,2 W/m2K)ž 41 mm dosahují okna z tohoto profilu maximálních tepelných a hlukových izolačních vlastností.

Přednosti systému:

Těsnost:
Dvě těsnění zabraňují pronikání průvanu, prachu a vody a zajišťují příjemné klima v místnosti

Ochrana proti vloupání:
Okenní profily mají optimální konstrukci pro použití speciálních dílů kování a jejich doplňků, zvyšujících ochranu proti vloupání. Odolnost proti vloupání: do třídy odolnosti 3 (DIN V ENV 1627)

Ochrana proti hluku:
Vychutnejte si ticho a klid za okny REHAU. Při použití odpovídajících zvukově izolačních skel je možné dosáhnout optimálního útlumu hluku až do třídy 5 dle normy ČSN EN ISO 140-3 a ČSN EN ISO 717-1

Snadná údržba:
Jednoduché čištění díky hladkému povrchu a zkosenému přesahu na okenních rámech. Dodatečně lze okna ošetřit také antistatickým přípravkem.

Klasické hodnoty, které přetrvávají:
Pro systémy REHAU Basic-Design je použit materiál RAU-PVC, který se díky svému vynikajícímu složení osvědčil v dlouhodobé praxi okenních prvků firmy REHAU


Přejít zpět na "Plastová okna"
TOPlist