S-Plast.cs - plastová okna Liberec, hliníková okna, dveře, zimní zahrady..Máte dotaz? Volejte +420 605 277 016

plastová okna pro moderní domov hliníková okna

Úvod > Plastová okna


Technické specifikace nabízených systémů

REHAU GENEO GENEO

Firma REHAU představila na stavebním veletrhu IBF 08 naprostou novinku, zcela nový progresivní profilový systém GENEO® z technicky vyspělého materiálu RAU-FIPRO® , který měl svoji celosvětovou premiéru na veletrhu Fensterbau počátkem roku 2008 v Norimberku. Tento systém včetně základního materiálu, dosud používaného v letectví apod., je chráněn řadou patentů.

REHAU BRILANT DESIGN BRILANT DESIGN

Okenní profilový systém REHAU Brillant-Design splňuje vysoké nároky. Systém s pěti komorami a konstrukční šířkou 70 mm garantuje vynikající tepelnou izolaci. S hodnotou Krámu do hodnoty 1,1

REHAU BASIC DESIGN BASIC DESIGN

Okna ze systému REHAU Basic-Design představují hospodárné řešení se značkovou kvalitou, určené např. pro velké objekty. Na principu systému se třemi komorami a konstrukční šířkou 60 mm nabízí REHAU Basic-Design řešení oken, u kterých se lze na kvalitu a hospodárnost spolehnout.

REHAU EURO 70 EURO 70

Systém REHAU Euro-70 je novinkou, která se díky své vysoké kvalitě a příznivé ceně stává nejprodávanějším profilem z naší nabídky. Vychází z profilu BRILLANT a tedy splňuje nejnáročnější požadavky na kvalitu.

REHAU THERMO DESIGN THERMO DESIGN

Okenní profilový systém REHAU Thermo-Design je opravdu horkým tipem. 4-komorový systém šetří náklady na vytápění, chrání interiér proti chladu zvenku.

Izolační vlastnosti plastových oken

Největší výhoda plastových oken spočívá v jejich schopnostech dobře izolovat teplo a hluk. Zkuste se zeptat známých, jak díky výměně oken ušetřili za vytápění! Bydlíte v hlučné oblasti? S našimi okny "neuslyšíte ani trávu růst".
Naše plastová okna nejsou tvořena pouze plastovými profily - uvnitř se nalézá kovová svařovaná výztuha, která napomáhá bezpečnostním a statickým vlastnostem ..

Řez profilem REHAU

Okna na věky

Plastová okna jsou samozřejmě bezúdržbová - narozdíl od dřevěných, která jsou potřeba lakovat a popř. natírat se nemusíte o plastové materiály starat (kromě čištění samozřejmě :)). Stálost profilů zajistí bezproblémový chod oken po desítky let! Starší okna především z 2 a 3komorových profilů bylo nutné po několika letech seřídit, popř. dokonce přesklít. Vývoj a moderní technologie při výrobě zajistí, že ani v létě na horkém slunci plasty nepovolí a okna budou fungovat stále stejně dobře.

Otevírání a dělení oken a křídel

Podle přání zákazníka osazujeme okna kováním umožňujícím otevírání (O), sklápění (S), kombinaci předešlých (OS) nebo neotevíratelné pevné spojení (FIX). V případě vícekřídlých oken je možnost vybrat si mezi sloupkem a štuplem jako spojení křídel. Sloupek tvoří viditelnou svislou vzpěru mezi sousedními křídly a při otevření obou sousedních zůstává v rámu a napevno dělí prostor mezi nimi. Štulpem se rozumí propojení dvou sousedních křídel tak, že mezi nimi není při otevření žádná překážka (viz následující obrázky).

Rozmanitost tvarů

Dodáváme okna všech tvarů vhodných pro usazení do stavebních otvorů. Mezi široké spektrum možných tvarů patří i okna kruhová, půlkruhová, trojúhelníková, lichoběžníková, kosodélníková aj. Ještě více složitých tvarů lze docílit pomocí sjednocení několika jednotlivých oken do sestav. Tímto způsobem se řeší např. výlohy, fasády nebo portály.

Vzorník barev

Svět barev

Nabízíme Vám k dispozici velký výběr barevných kombinací a imitací dle stupnice RAL odolných vůči povětrnostním vlivům. Na výběr jsou jednobarevné i vícebarevné kombinace (např. uvnitř bílá barva a zvenčí imitace dřeva). Zaručujeme barevnou stálost nezávislou na slunečním záření nebo stáří.

Mřížky a sloupky pro plastová okna

Pro zkrášlení např. velkých tabulí se užívá tzv. meziskelních mřížek. Jedná se o tenké profily, jak název napovídá, umístěné mezi tabulemi skel. K výběru slouží několik tlouštěk a barev. Jiný způsob vyplnění prázdných ploch se provádí pomocí tzv. sloupků. Ve velkém křídle imitují jeho rozdělení na více křídel. Moderní jsou tenké zlaté mřížky v kombinaci s bílými okny nebo hnědé mřížky v oknech imitovaných dřevem. Dejte svým oknům modení a nápaditý vzhled!

TOPlist