S-Plast.cs - plastová okna Liberec, hliníková okna, dveře, zimní zahrady..Máte dotaz? Volejte +420 605 277 016

plastová okna pro moderní domov hliníková okna

Naše nabídka


Sortiment služeb

Nabízíme kompletní realizaci výměny plastových nebo hliníkových oken, dveří, výloh nebo sestavení zimní zahrady podle přání zákazníka od zaměření až po montáž. Mezi standardní služby také patří servis a dodávka příslušenství nejen k plastovým oknům - parapety, žaluzie, rolety, síťky proti hmyzu aj.

Léta zkušeností

V oblasti dodávky plastových oken působíme už od roku 1991 a za tu dobu jsme získali mnoho cenných zkušeností a spokojených zákazníků. Poradíme si s jakýmkoliv technicky náročným řešením - rychle a levně. Realizujeme výměnu oken nejen v bytech, ale i v celých panelových a rodinných domech (viz reference) a průmyslových objektech. Na všechny výrobky poskytujeme záruku 5 let.

Je to jednoduché a zdarma

Pokud vás naše nabídka zaujala, bude velice snadné tuto výměnu realizovat. Stačí se domluvit s kontaktní osobou na termínu zaměření - přijedeme, změříme rozměry, navrhneme pro vás nejlepší řešení, vytvoříme nezávaznou cenovou kalkulaci kterou zašleme elektronicky nebo tištěně. Samozřejmě vše zdarma. Výroba zakázky u bílých oken trvá přibližně 14 dnů (barevná a imitovaná okolo jednoho měsíce) a poté se už jen můžete těšit z vašich nových moderních oken a utahovat kohoutky na topení.

TOPlist